O NÁS

Věříme, že každá z nás má v sobě jemnou dámskou duši, ale také duši bojovnice. Prostřednictvím naší značky Ti chceme předat odvahu, odhodlání a pocit sebejistoty na cestě za tvými sportovními cíli.

Bojovnice Freya

Freya – mytologická postava. Kněžka bohů. Sama je bohyní plodnosti, lásky, krásy, války a čarodějnictví. Tedy žena plná síly, bojovnosti a krásy. Právě taková je i myšlenka, která provází značku Freya clothing. Proč nebýt tím, kým ve skutečnosti všechny jsme tedy plné protipolů – silné bojovnice, žensky krásné a to i navenek.

Pro silné holky

Silové a bojové sporty kloubí vlastnosti jako jsou odhodlání, bojovnost, motivace, cílevědomost, nebojácnost. Tedy vlastnosti, které potřebuješ k dosažení svých cílů. Sportovní oblečení Freya clothing je plně funkční a z hlediska ergonomie dává smysl. Můžeš se tak při tréninku soustředit pouze na svůj výkon.

Ale i pro něžné duše

I přesto, že děláme spíše silové a bojové sporty, každá z nás má v sobě i trochu jemnosti, elegance a ženskosti. Každá chceme být přitažlivá a cítit se dobře. Tak proč ne i na tréninku? U nás najdeš neotřelý design, který podrthne tvoji ženskost.

Česká výroba

Střihy jsme vyvíjely na základě našich zkušeností a přesných požadavků. Nejedná se tedy o žádnou levnou zahraniční výrobu horkou jehlou. Vychytávaly jsme chyby, abychom Ti mohly nabídnout produkt, který ti bude dokonale sedět, ať už je tvoje velikost a postava jakákoli.

Komunita

Rádi bychom pro Tebe byly nejen značkou s oblečením, ale chceme Ti být oporou a motivací, aby ses mohla posouvat nejen v silových a bojových sportech stále dopředu. Můžeš se tak přidat k nám do některé z našich výzev, protože společná motivace je vždy silnější.